Home / Ucuz Uçak Bileti / Uçak bileti indirim kuponu

Uçak bileti indirim kuponu

Uçak bileti satın alırken bir çok şeylerden faydalanmanız mümkündür, genellikle İnternetten alınan biletlerde, indirim kuponu ve promosyon kodlarından yararlanma şansınız da vardır. Başka bir seçenek olarak da mobil programlar üzerinden de alınabilir. Bu sistemler üzerinden alınan biletler, size kazanç olarak geri döner sebebi ise, Bu tür sistemler üzerinde kampanya kodları ve indirim kuponları geçerlidir, Bilet satış noktalarında genellikle özel günlere özel indirimler yapılmaktadır. Sistem üzerinden ucuz uçak bileti alma şansınız daha yüksektir. Bu konu hakkında hava yolu şirketinin internet sitesinden ve çağrı merkezlerinden bilgi alabilirsiniz. Müşteri danışmanları size bu konuda daha detaylı bilgi verecektir.Mobil programlar üzerinden yapılan işlemler de farklı değildir, genellik indirim olmaktadır. Bunların yanı sıra anlaşmalı firmalar ile uçak bileti alabilirsiniz. Hava yolu firmalarının başka sektörde bir çok firma ile, anlaşma sağlamaktadır. Bunlar genellikle, Elektronik ve İletişim sektöründe olan firmalardır oradan yapacağınız alışveriş size ucuz uçma imkanı da sağlayacaktır.

Uçak bileti aldığınız da indirim var ise eğer, indirim kuponu verirler bunların geçerli bir tarihi vardır örnek olarak 1 mart – 1 haziran’a kadar gibi, bu indirim kuponları size ucuz uçak bileti almanızı sağlar. Genellikle internet üzerinden yapılan rezervsyonlarda geçerlidir. Bilet satış noktalarında ki indirimler mevsime göre indirimlerdir gidiş dönüş bileti alımlarınızda % oranında büyük etki eden indirimler söz konusu olabilir.

Mobil programlardan alınan indirim kodları da bunların arasında yer alır, anlaşmalı operatörler üzerinden alınan biletlerde bir % oranında etki sağlayan indirimler mevcuttur. Bu avantajlardan yararlanmak için, hava yolu firmalarının mail aboneliğine abone olup yeniliklerden, kampanyalardan ve promosyonlardan haberdar olabilirsiniz. Yada mesaj aboneliğine üye olursanız telefonunuza kısa mesaj olarak bilgilendirme gelir.

Check Also

Öğrenci gençlik uçak bileti

Havayolu tarafından öğrenciler için hazırlanmış sadece öğrenci olanların kullanabileceği bilet türüdür. Gençlik Uçak Biletleri Gidilecek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir